O Słonne Busy

Paczki - Towary
Zadzwoń

Poznaj nas

Firma F.P.H.U. ,,SŁONNE’’ Andrzej Podsobiński powstała w miejscowości Bezmiechowa Dolna u podnóża pasma gór Słonne. Swoją przygodę z transportem rozpoczynaliśmy od przewozu osób i rzeczy do słonecznej Italii. Wraz z rozwojem własnym oraz firmy rozszerzyliśmy działalność transportową na Wielką Brytanię. W 2023 roku obchodzimy 15-to lecie naszych podróży do Zjednoczonego Królestwa.
F.P.H.U. SŁONNE Andrzej Podsobiński jest licencjonowanym przewoźnikiem osób i rzeczy, posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, z dbałością o Państwa bezpieczeństwo oraz potrzeby. Pomimo rozwoju nadal pozostajemy firmą z tradycjami o charakterze rodzinnym co pozwala nam na indywidualne podejście do każdego klienta.

Rozwój firmy przełożył się na spore inwestycje w nowoczesną flotę. W chwili obecnej dysponujemy najwyższej klasy autokarami. Które posiadają najnowsze rozwiązania wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Oferujemy wynajem autokarów na wycieczki, imprezy okolicznościowe, wszelkie podróże te małe i duże.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort podróży. Zatrudniamy młodą, uprzejmą i wykwalifikowaną kadrę, która regularnie przechodzi odpowiednie szkolenia.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalizm podparty latami doświadczenia, wzlotów i upadków. Kierujemy się chęcią rozwoju, ulepszania naszych usług i kwalifikacji.

Przystępne ceny

Nasze ceny
podyktowane są
dbałością
o Twój komfort

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Oferujemy przewozy z Polski do Anglii w komfortowych warunkach i stałej niskiej cenie. Wygodne busy – szybki dowóz paczek, SłonneBusy to gwarancja bezpiecznego dotarcia na wyspy.

^

Wygodnie

^

Szybko

^

Rozkładane fotele

^

Licencjonowany kierowca

Bezpieczne przewozy

Zapewniamy bezpieczeństwo inwestując w przeglądy i nowoczesne auta

Transport paczek

Wykonujemy przewozy paczek między Polską, Anglią i Włochami – gwarantujemy terminowe dowozy

Najlepsi kierowcy

Nasi kierowcy przechodzą specjalne przeszkolenie i posiadają wymagane certyfikaty

Świetny przewoźnik – polecam! Wprost z Podkarpacia do Londynu, bez żadnej przesiadki 🙂

Zadbane wnętrza, czyste siedzenia i klimatyzacja – błogosławieństwo w podróży do Włoch

Dziękuję za obsługę Panie Andrzeju, pozdrawiamy firmę SłonneBusy!

Napisz do nas

F.P.H.U. ,,SŁONNE’’
Andrzej Podsobiński
38-600 Lesko, Bezmiechowa Dolna 7
NIP 688-124-91-38

Kontakt:
Tel. PL 605 608 360
Tel. PL 605 297 683
Tel. UK 079 31 86 63 52
Tel. UK 077 63 70 26 54
Tel. IT 32 875 694 19
Tel. IT 33 982 873 16
Email: biuro@slonnebusy.eu

13 + 6 =