Wynajem autokarów Sanok

Zapraszamy do wynajmu autokarów z Sanoka z kierowcą, gwarantujemy 100% sprawne, schludne i spełniające wszystkie normy maszyny. Prowadzimy wynajem autokarów z Sanoka na dowolnie długie terminy, wycieczki objazdowe oraz pielgrzymki.

Zapewniamy nowoczesne autokary z klimatyzacją, reprezentacyjne (jeśli planujesz wynająć autokar na ślub bądź wyjazd firmowy) oraz z kwalifikowanym kierowcą.

Autokar na wycieczkę Sanok

Organizujemy wycieczki objazdowe krajoznawcze, wynajmując nasz autokar z kierowcą masz pewność, że Ty i Twoja grupa zobaczycie najciekawsze punkty zwiedzania, komfortowo wjedziecie do centrów europejskich miast. Każdy z naszych autokarów spełnia najbardziej rygorystyczne normy, gwarantujemy także odpowiednio licencjonowanych kierowców.

Autokar na pielgrzymki Sanok

Zapewniamy kulturalnego, niepalącego kierowcę, który zabierze Państwa w objazdową pielgrzymkę po najważniejszych miejscach sakralnych kraju i zagranicy.

Wynajem autokarów Sanok – Zadzwoń do Słonne, nie ryzykuj z niepewnymi przewoźnikami!!

Organizujemy także klasyczne wycieczki autokarem z Sanoka oraz możliwość wynajem autokaru na wyjazd integracyjny firmowy Sanok – cała Europa.

Zapewniamy specjalnie dobrane normy spalania, tak aby można było wjechać w centra zagranicznych miast.
Zadzwoń do nas już teraz, nie czekaj !

Przewozy autokarowe Sanok

Zapraszamy do kontaktu w sprawie regularnych połączeń z Sanoka. Realizujemy rózne trasy, jesteśmy w pełni bezpieczni i licencjonowani,

Zadzwon do nas już teraz!