Wynajem autokarów Rzeszów

Oferujemy Państwu szybki i tani wynajem autokarów Rzeszów - cała Europa. Udostępniamy nasze autokary z profesjonalnymi, doświadczonymi kierowcami.

Tel +48 693 359 906

Nasze usługi realizujemy wyłącznie nowymi, sprawdzonymi autami. Każdorazowo przed udostępnieniem maszyny autokary rzeszowskrupulatnie badamy stan techniczny naszych autokarów oraz przeprowadzamy kontrolę czystości. Dzięki bardzo rygorystycznym warunkom nasze autokary są zawsze 100% sprawne i schludne.

Prowadzimy wynajem autokarów w Rzeszowie na okoliczności:

  • Ślubów
  • Wycieczek krajoznawczych
  • Imprez integracyjnych
  • Pogrzebów
  • Pielgrzymek
  • Wycieczek objazdowych

Wynajem autokaru na wesele - Rzeszów

Jeżeli potrzebujesz reprezentacyjnych, schludnych i komfortowych autokarów na wesele w Rzeszowie i okolicy - zadzwoń do nas jak najszybciej.

Oferujemy najwyższej klasy autokary Mercedesa i Van Hoola, specjalnie dla gości weselnych autokary są dopasowywane do potrzeb osób starszych i wymagających odpowiednich siedzeń.

Wynajmujemy autokary dla gości weselnych na terenie całego Rzeszowa i okolicznych miejscowości.

Wycieczki krajoznawcze z Rzeszowa

Oferujemy także możliwość wynajęcia autokaru na wycieczki z Rzeszowa. W SłonneBusy zapewniamy doswiadczonych, solidnych kierowców - wyłącznie z licencjami i pozwoleniami.

Nasze autokary do wynajęcia w Rzeszowie:

autokary slonne rzeszowwnetrze autokaru mercedes rzeszowwynajem autokarow w rzeszowie van hoolautokar z kierowca rzeszow