Wynajem autokarów podkarpacie

Firma Słonne oferuje kompleksowy wynajem autokarów podkarpacie - cała Polska i Europa. Gwarantujemy czyste, sprawne i nowoczesne maszyny. Zapewniamy odpowiednie ubeezpieczenia transportowe oraz posiadamy wszelkie wymagane licencje przewozowe.

Tel +48 693 359 906

Wybierając wynajem autokaru wśród podkarpackich firm - w Słonne możecie Państwo liczyć na:

-Terminowośćwynajecie autokaru

- Fachowość

- Niską cenę

- Autokary z normami pozwalajacymi na wjazd do centrów miast

Prowadzimy wynajem autokarów dla wielu celów, od wycieczek krajoznawczych i wesel po pielgrzymki. Oferta naszych autokarów na wynajem opiera się na autach wyłącznie wysokiej klasy ze wszelkimi wymaganymi wygodami.

Zachęcamy także do wynajem autokarów z Rzeszowa - z normą Euro 5 pozwalajacą na wjazd do centrów miast:

http://slonnebusy.eu/wynajem-autokarow-rzeszow

Wynajem autokaru na wesele, podkarpacie

Jeżeli planujesz huczne wesele z duża ilością gości - służymy naszym autakrem. Wynajem autokaru dla gosci weselnych w rejonach podkarpacia organizujemy z odpowiednim doborem przystrojenia, kierowcą oraz dyspozycyjnością naszych pracowników.

Zapewniamy wysokiej klasy auta, kulturalnych niepalących kierowców oraz możliwość wyboru spośród wielu autokarów o różnej pojemności.

Wynajem autokaru na pielgrzymki, podkarpacie

Dla seniorów posiadamy w ofercie możliwość wynajęcia autokaru na pielgrzymki na Jasną Górę czy do Lichenia. autokar wynajecie podkarpacieZapewniamy komfortowe wnętrze, czystość oraz kultu8ralnych kierowców. Organizowane wyjazdy z firmą Słonne to gwarancja terminowego dojazdu do świętych miejsc oraz pewność, że seniorzy dotrą na miejsce wypoczęci i pełni energii.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajem autokaru na pielgrzymkę z podkarpacia skontaktuj się z nami już teraz.

Wycieczki krajoznawcze z podkarpacia autokarem

Współpracujemy z wieloma biurami podróży dzięki czemu oferujemy Państwu możliwość wyjazdu na dowolną wycieczkę krajoznawczą wygodnym i przestronnym autokarem. Zapewniamy Państwu spełnianie licencji i norm odpowiednich dla przewozów osób do każdego europejskiego kraju.

Z firmą Słonne masz pewność, że wycieczka będzie udana a autokar nowoczesny i czysty.

+48 605 608 360

wynajem autokaru slonne