Przewozy autokarowe Bieszczady

W Słonne znajdziesz pełną ofertę połączeń transportu osób w Bieszczadach. Realizujemy przejazdy okolicznościowe, wycieczki, pielgrzymki autokarowe oraz pełną gamę połączeń pomiędzy miastami naszego reojonu i całą Polską.

Zapewniamy szybkie przewozy autokarowe Bieszczady - Polska - Europa. Gwarantujemy odpowiednie zniżki dla zorganizowanych grup (wyjazdy integracyjne, przewóz osób na wesela, konsolacje).

Nasza flota jest nowoczesna, odpowiednia do przewozu gości na imprezy okolicznościowe. Wysokiej klasy autokary spełnią wyśrubowane wymogi przewozu gości weselnych albo delegacji VIP.

Wynajem autokaru Bieszczady

Dla osób i grup zdecydowanych na wynajem autokaru w Bieszczadach oferujemy korzystne warunki podjęcia naszych maszyn wraz z kierowcą.

Zapewniamy kwalifikowanych, wyszkolonych i pełnych doświadczenia w trasie kierowców autokarów. Nasze autokary są do pełnej dyspozycji, dojedziemy wszędzie gdzie wskaże klient.

Wynajem autokaru Bieszczady - Polska - Europa na każdy rodzaj wycieczki. Od pielgrzymki do świętych miejsc Europy po wycieczkę objazdową z Bieszczad. Zapewniamy najlepszy system przewozu oraz pewność i niezawodność autokaru + bezpieczeństwo.

Transport osób autokarem po Bieszczadach

Jeżeli urzekła Cię nasza magiczna okolica i pragniesz wraz z kolonią, obozem albo grupą przyjaciół wybrać się w wycieczkę objazdową po Bieszczadach - nic prostszego. Organizujemy pełen transport osób autokarem po Bieszczadach. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, dojazd do najbardziej urokliwych miejsc naszego pięknego i dzikiego rejonu Polski.