Przewóz paczek Przemyśl Włochy

Oferujemy szybki i do rąk własnych transport paczek do Włoch z Przemyśla oraz innych miast regionu podkarpacia i śląska. Zapewniamy terminowy odbió - potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz pełną zgodność i legalność transportu z zamówieniem.

Działamy na rynku przewozów paczek do Włoch z Przemyśla od wielu lat, obsłużyliśmy setki paczek i przesyłek - nam można zaufać. Firma Słonne cieszy się niesłabnącym uznaniem na rynku transportowym - z nami nadasz wszystko.transport do wloch

+48 605 297 683

biuro@slonnebusy.eu

Transport mebli do Włoch z Przemyśla

Jako przewoźnik międzynarodowy do Włoch oferujemy także kompleksowy transport mebli Polska - Włochy w niskich cenach. Bez znaczenia czy chcą Państwo nadac meble złożone czy w pudełkach - zawsze znajdziemy szybki termin wysyłki oraz optymalną cenę. Nasza ekipa pomoże w załadunku i rozładunku mebli we Włoszech oraz Polsce, pomoże w rozmieszczeniu po przeprowadzce. Jeżeli potrzebujesz wykonać szybki transport mebli do Włoch - zadzwoń do naszych konsultantów już teraz.

Transport szafy Włochy - Przemyśl

Jeżeli potrzebujesz wykonać przewóz ponadgabarytowych mebli do Włoch z Przemyśla szaf, stołów oraz łóżek - zadzwoń i podaj nam ich wymiary - w Słonne wycenimy w kilka chwil transport mebli do Włoch z ubezpieczeniem.

Busy do Włoch z Przemyśla

Jeżeli pragniesz wyjechać do Włoch busem z Przemyśla - prosimy o kontakt na parę dni przed naszym terminem wyjazdu. Zapewniamy rezerwację miejsc w busie, przejazd od drzwi z PRzemyśla pod Drzwi we Włoszech we wskazanym mieście. Gwarantujemy wygodne wnętrze aut, DVD z Wifi oraz pewność, że dotrzesz na czas.

Podczas wyjazdów do Włoch realizujemy przewozy paczek oraz osób - w niektórych przypadkach przewozimy małe zwierzęta domowe.