Paczki Jarosław Anglia

Transport paczki Jarosław Anglia oferujemy podczas każdego wyjazdu naszego busa. Odpowiednio zapakowane przesyłki odbieramy spod adresu i dostarczamy do rąk włąsnych pod wskazanym adresem w UK.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo paczek nadawanych z Jarosławia do Anglii za naszym pośrednictwem, legitymujemy się wszelkimi pozwoleniami oraz wystawiamy FV - nadając paczki z nami masz gwarancję, że Twój towar jedzie z legalnym i ewidencjonowanym pośrednikiem.

Paczki z Jarosławia do Anglii odbieramy w godzinach oznaczonych w umowie telefonicznej/mailowej z klientem.

Przewóz przesyłek Jarosław UK

Realizujemy także ekspresowy dowóz drobnych przesyłek z Jarosławia do Anglii, listów, koirespondencji firmowej i umów - jeżeli potrzebujecie Państwo dopełnić formalności z kontrahentem poza granicami kraju i nasz kurier może być pomocny - prosimy o zamówienie z odpowiednimi instrukcjami.

Kurier Jarosław Anglia

Zamawianie kuriera do Anglii z Jarosławia odbywa się na trzy sposoby:

SMS na nasz numer:paczki do anglii z jarosławia

+48 605 297 683

Z dopiskiem " Kurier Jarosław Anglia " - po otrzymaniu wiadomości nasz konsultant skontakuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów podjęcia przesyłki do Anglii z terenów Jarosławia.

Umożliwiamy także zamówienia mailowe kuriera do UK - Jarosław pod adresem:

biuro@slonnebusy.eu

Zawsze można także do nas klasycznie zadzwonić :-) zapraszamy codziennie do kontaktu.

Transport towarów Jarosław Anglia

Realizujemy także transport gabarytowy, części samochodowych, towarów na paletach oraz mebli czy ubrań pomniędzy Jarosławiem a Anglią. Zaopatrujemy sklepy angielskie w polski towar - umożliwiamy nawiązanie stałej współpracy na cykliczne dostawy towaru z Jarosławia do Anglii.

Towary delikatne transport

Przed wysłaniem towarów o szczególnych cechach z Jarosławia do Anglii prosimy o poinformowanie naszych konsultantów, telewizory, szyby i okna, szkło - dzięki informacji możemy znaleźć bezpieczną przestrzeń załadunkową.