Busy do Włoch z Rzeszowa

Tanio i szybko wybierz się z nami podróż do kraju Koloseum i Cezara. Organizujemy wyjazdy komfortowymi autami oraz podstawiamy busy do Włoch z Rzeszowa przez całe województwo Podkarpackie i Śląskie.

W naszych autach odnajdziesz wszelkie potrzebne w dalekiej podrózy wygody, DVD WiFi, kulturalnego kierowcę oraz odpowiednio rozplanowane postoje dla "rozprostowania kości".przewoz busy do wloch z rzeszowa

Transport osób do Włoch busem z Rzeszowa?

Wybór odpowiedniego transportu zależy przede wszystkim od potrzeb, osoba indywidualna lepiej odnajdzie się w transporcie busem - zarówno przestrzeń bagażowa jak i możliwości większej maszyny sprzyjają indywidualnemu wyjazdowi. Jeśli jednak planujecie Państwo wyjazd grupowy do Włoch, do pracy przy zbiorach - wtedy polecamy zamówić grupowo naszego busa do Włoch z Rzeszowa, aż pod wskazany adres w Italii.

Przewóz paczek Rzeszów Włochy

Realizując usługi transportu osób do Włoch zabieramy również paczki i ładunki. Posiadamy spore możliwości załadunkowe - oferujemy także transport lawetą samochodó z Włoch.

Cena nadania paczki do Włoch z Rzeszowa dostępna jest po kontakcie z naszym konsultantem i podaniu wymiarów oraz wagi paczki. Obsługujemy prawie cały teren północy Włoch i Południowej Polski.

W sprawie kontaktu paczek do Włoch zadzwoń pod numer albo wyślij maila na:

+48 605 297 683

biuro@slonnebusy.eu