Busy Przemyśl Anglia

Oferujemy szybkie i bezpieczne busy do Anglii z Przemyśla. Gwarantujemy terminowość dojazdu, pełen pakiet ubezpieczeń w podróży oraz kulturalnych kierowców. Nasze busy zabiorą Cię spod drzwi w Przemyślu i dowiozą we wskazany punkt w Anglii.

W naszych autach odnajdziesz wszelkie potrzebne w dalekiej podrózy wygody, DVD WiFi, kulturalnego kierowcę oraz odpowiednio rozplanowane postoje dla "rozprostowania kości".

Przewóz osób do Londynu z Przemyśla

Oferujemy wygodne miejsca w komfortowych busach, zawierających na pokłądzie DVD i WIFI. Zapewniamy, że przejazd naszymi autami będzie okazją do relaksu i czerpania przyjemności z podróży. Nasz przewóz osób do Londynu z Przemyśla jest tak rozplanowany abyś w maksymalnie krókim czasie dotarł na miejsce. Jeśli jednak planujecie Państwo wyjazd grupowy do Londynu 0 możemy zapewnić odpowiednią zniżkę.

Przewóz paczek Przemyśl Anglia

Oferując usługi transportu osób do Anglii zabieramy również paczki i ładunki. Posiadamy spore możliwości załadunkowe - oferujemy także transport lawetą samochodów z UK

Cena nadania paczki doAnglii z Przemyśla dostępna jest po kontakcie z naszym konsultantem i podaniu wymiarów oraz wagi paczki. Obsługujemy prawie cały teren UK i Południowej Polski.

W sprawie kontaktu paczek do Anglii zadzwoń pod numer albo wyślij maila na:

+48 605 297 683

biuro@slonnebusy.eu